قوانین و شرایطماده ۱ - تعاریف و اصطلاحات اصطلاحاتی که در این قوانین و مقررات به کار رفته است دارای معانی مشروح زیر است:
۱-۱- مشتری: افرادی که در اپلیکیشن یارپت اعلام نیاز به خدمات کرده اند.
۲-۱- کارگزاران : افرادی که در اپلیکیشن یارپت برای انجام خدمات اعلام آمادگی کرده اند.
۳-۱- کاربر: شخصی است که با فناوری ارتباطی به اپلیکیشن یارپت متصل و از خدمات نرم افزاری یارپت بهرمند می‌شود.
۴-۱- کاربران: مشتری ها و کارگزاران.
۵-۱- شرکت: ارائه دهندۀ سرویس یارپت.
۶-۱- یارپت: سرویسی که شرکت یارپت ارائه می‌دهد.
۷-۱- حساب کاربری: حسابی است که افراد برای استفاده از سرویس یارپت در نرم‌افزار یارپت ایجاد کرده‌اند.
۸-۱- اعتبار: مبلغی است که کاربران در حساب کاربری خود جهت استفاده از سرویس یارپت دارند.
۹-۱- اطلاعات محرمانه: اطلاعاتی که توسط کاربران مشتری و کارگزاران در اختیار یارپت قرار داده می‌شود مانند شماره تماس، اقامتگاه، پست الکترونیکی و غیره.

ماده ۲ - حساب کاربری
۲-۱- کاربر با ثبت نام در یارپت می‌پذیرد که قوانین و مقررات یارپت را به صورت کامل مطالعه کرده و پذیرفته است. این قوانین ممکن است در طول زمان تغییر کند، استفادۀ مستمر کاربران از یارپت به معنی پذیرش هرگونه تغییر در قوانین و مقررات آن است.
۲-۲- برای استفاده از یارپت لازم است که هر کاربر یک حساب کاربری در یارپت بسازد. تنها افرادی که بیش از ۱۸ سال سن و واجد اهلیت قانونی باشند می‌توانند اقدام به ساختن حساب کاربری در یارپت کنند. برای استفاده از یارپت کاربر باید نام، نام خانوادگی، آدرس پست الکترونیکی و شماره همراه خود را در نرم‌افزار یارپت ثبت کند
۳-۲- کاربر می‌پذیرد اطلاعات خواسته شده را به صورت صحیح و به‌ روز در سرویس یارپت وارد کند.
۴-۲- هر فرد تنها می‌تواند یک حساب کاربری به عنوان مشتری در یارپت داشته باشد.
۵-۲- مسئولیت همۀ فعالیت‌هایی که از طریق حساب کاربری اشخاص در یارپت یا سایر خدمات مربوط به یارپت انجام می‌شود به عهدۀ کاربر است.
۶-۲- مسئولیت حفظ امنیت اطلاعات حساب کاربری از جمله نام کاربری و رمز عبور به عهدۀ کاربر است. در صورت مفقود یا سرقت اطلاعات حساب کاربری، کاربر موظف است در اسرع وقت موضوع را به اطلاع شرکت برساند. بدیهی است تا زمانی که اطلاع‌رسانی به شرکت انجام نشده است مسئولیت همۀ فعالیت‌هایی که از طریق حساب کاربری مذکور انجام شده و می‌شود به عهدۀ کاربر خواهد بود.
۷-۲- کاربر حق ندارد به اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر اجازه استفاده از حساب کاربری خود را بدهد یا حساب خود را به فرد یا شرکت دیگری منتقل کند.
۸-۲- در شرایط خاصی ممکن است از کاربر برای استفاده از سرویس، درخواست احراز هویت شود، در چنین شرایطی اگر کاربر اطلاعات کافی در اختیار شرکت قرار ندهد، شرکت می‌تواند حساب کاربری وی را مسدود کرده و از ارائۀ سرویس به کاربر خودداری کند.

ماده ۳ - استفاده از یارپت
۱-۳- کارگزاران متعهد می‌شوند در حین ارائه خدمات یارپت از استعمال دخانیات و هرگونه فعالیت نامتعارف که موجب آزردگی مشتری شود امتناع کنند.
۲-۳- با استفاده از سرویس یارپت کاربر می‌پذیرد که از یارپت برای انجام هیچ فعالیت غیر‌قانونی طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران یا مخالف با عرف جامعه استفاده نکند. کاربر حق ندارد اشیاء غیر مجاز از جمله مشروبات الکلی، مواد مخدر، سلاح یا سایر اشیاء یا حیواناتی که طبق قانون جمهوری اسلامی ایران مجاز نیست همراه داشته باشد.
۳-۳- کاربر مشتری متعهد است در صورت داشتن هرگونه تقاضای نامتعارف و هر گونه پرنده یا حیوانات دیگر در منزل، موضوع را قبل از توافق بر انجام کار به کاربر کارگزاران اعلام کند در غیر اینصورت چنانچه پس از پذیرش درخواست خدمت و عزیمت کاربر کارگزاران به نقطه مبدا، مواجه با موارد فوق شود، مجاز به لغو (امتناع از انجام) سفر بوده و مسئولیت جبران خسارات وارده برعهدۀ کاربر مشتری است.
۴-۳- کاربر متعهد می‌شود هیچ‌گاه از سرویس یارپت به صورتی که به یارپت یا شرکای آن صدمه‌ای وارد کند استفاده نکند.
۵-۳- کاربر می‌پذیرد که یارپت ممکن است از ارسالSMS پیامک به عنوان راه ارتباطی شرکت با وی استفاده کند. کاربر می‌تواند درخواست کند که ارسال این پیام‌ها قطع شود اما می‌پذیرد که با انصراف از دریافت این پیام‌ها، ممکن است در استفاده از سرویس با مشکل مواجه شود.
۶-۳- یارپت ممکن است کدهایی به منظور هدیه به کاربر ارائه کند که با وارد کردن این کدها در برنامه، یا درصدی از هزینه خدمات کاسته یا درصدی از هزینه خدمات پس از آن به کاربر برگردانده ‌شود و یا مبلغ مشخصی به حساب کاربر در یارپت اضافه می‌شود.
۷-۳- کاربر می‌پذیرد که اجازۀ انتقال یا فروش کد ها را به افراد دیگر ندارد. همچنین کاربر مجاز نیست این کدها را به صورت عمومی منتشر کند (حتی اگر یارپت در فضاهای عمومی این کد ها را منتشر کرده باشد) مگر اینکه یارپت رسماَ این اجازه را به آنها داده باشد.
۸-۳- کاربر می‌پذیرد اعتباری که در حساب کاربری خود دارد مستقل از روش کسب آن (اگر در نتیجه افزایش اعتبار از طریق درگاه بانک باشد یا در نتیجه وارد کردن کدهای تخفیفی که یارپت در اختیار آنها قرار می‌دهد یا هر روش دیگری) فقط برای استفاده از سرویس یارپت قابل استفاده است و امکان دریافت این وجه را به صورت نقد ندارد.
۹-۳- کاربر می‌پذیرد کدهایی که جهت افزایش اعتبار یا کاهش هزینه خدمات به آنها داده می‌شود ممکن است منقضی شوند. از آنجایی که یارپت برای ارائه این کدها هزینه ای از کاربران دریافت نمی‌کند، این حق برای شرکت محفوظ است که مبلغ یا درصد تاثیر این کدها را حتی پس از انتشار آنها تغییر دهد یا در صورت لزوم آنها را باطل کند. همچنین درصورتی که شرکت تشخیص دهد که استفاده از این کد به دلیل خطای فنی یا تخلف صورت گرفته و یا غیر قانونی بوده است می‌تواند این کدها یا اعتباری که در نتیجۀ استفاده از آنها به حساب کاربر اضافه شده است را باطل یا حذف کند.
۱۰-۳- مسئولیت تامین اینترنت و سخت‌افزار لازم و همچنین پرداخت هزینه‌های مربوط به آنها برای استفاده از سرویس یارپت به عهدۀ کاربر است.
۱۱-۳- کاربر مشتری متعهد می شود که زمان حضور و جنسیت کارگزاران مورد نظر را از قبل اعلام کند تا یارپت بتواند با برنامه ریزی و طبق درخواست مشتری کاربر کارگزاران به محل اعزام کند.
۱۲-۳- کاربر متعهد می‌شود پس از اتمام خدمات از هیچ بخش از اطلاعاتی که در نتیجه استفاده از سرویس یارپت، از مشتریان یا کارگزاران کسب کرده است هیچ‌گونه استفاده‌ای نکند. طبعاً ذخیره کردن اطلاعات مشتریان یا کارگزاران در دستگاه تلفن همراه یا به هر شیوۀ دیگر نیز مغایر با قوانین یارپت خواهد بود. همچنین کاربر متعهد می‌شود در طول انجام خدمت، فقط در شرایط ضروری از اطلاعاتی که از مشتریان یا کارگزاران در سرویس یارپت ارائه شده است استفاده کند. استفادۀ کاربر از این اطلاعات باید مطابق با عرف جامعه و قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد.
۱۳-۳- با استفاده از سرویس یارپت کاربر می‌پذیرد که در حین انجام خدمت، یارپت را وسیله‌ای برای تبلیغات و بازاریابی کالاهای شخصی خود قرار ندهد و از هرگونه معرفی و عرضۀ محصولات شخصی و یا محصولات متعلق به دیگران خودداری کند.
۱۴-۳-کاربر متعهد به رعایت همۀ قوانین اسلامی، شرعی، اخلاقی و اجتماعی جمهوری اسلامی ایران از جمله رعایت حجاب مناسب در هنگام استفاده از یارپت، است.
۱۵-۳- کاربر می‌پذیرد که متن حریم شخصی یارپت را مطالعه کرده است و مورد قبول وی است.
۱۶-۳- کاربر می‌پذیرد که یارپت خدمات نظافت نیست بلکه تنها یک خدمات نرم‌افزاری است که ارتباط بین مشتریان و کارگزاران را جهت توافق بر انجام یک خدمت فراهم می‌کند. در سرویس یارپت کارگزاران مختار است یک درخواست خدمت را بپذیرد یا رد کند، همچنین مشتری مختار است پس از ارسال درخواست خدمت، مشخص شدن کارگزاران و قبل از آغاز عزیمت کارگزاران به نقطه مبداء، خدمت را لغو کند یا خیر. لذا هر خدمتی که مشتری با کارگزاران انجام می‌دهد باید به عنوان یک قرارداد لازم مستقل بین کارگزاران و مشتری در نظر گرفته شود.
۱۷-۳- خدمات یارپت ممکن است با مشارکت خدمات شرکت‌های دیگری ارائه شود که شرکت یارپت کنترلی روی آنها ندارد. در چنین شرایطی کاربر می‌پذیرد که این خدمات، قوانین استفاده و مقررات مختص خود را دارند و یارپت مسئولیتی در خصوص قوانین و خدمات این شرکت‌ها ندارد.
۱۸-۳- کاربر مشتری می پذیرد که اسناد، مدارک و اشیای مهم و گرانبهای خود اعم از طلا، ارز، جواهرات و سایر اشیای قیمتی خود را بدون مواظبت در معرض کاربر کارگزاران قرار ندهد و بر نگهداری آنها نظارت داشته باشد. همچنین قبل از خروج کارگزاران تمامی لوازم منزل خود را کنترل نموده و هرگونه کاستی احتمالی را قبل از ترک کارگزاران اطلاع دهد.
۱۹-۳- کاربر کارگزاران بدیهی است که می پذیرد در حفظ و نگهداری تمامی اشیای منزل مشتری نهایت تلاش خود را بکند و در صورت هرگونه آسیب باید خود جوابگوی مشتری باشد.
۲۰-۳- کاربران پذیرفته اند که یارپت به عنوان یک نرم افزار عمل کرده و دو طرف را به هم معرفی و مرتبط می نماید. مسئولیت هرگونه آسیب به اموال طرفین بر عهده فرد خاطی بوده و طرفین می توانند در مراجع ذی صلاح حقوقی و قضایی علیه یکدیگر اقامه دعوی نمایند.

ماده ۴ – هزینه‌ها و پرداخت
۱-۴- کاربر می پذیرد امکان استرداد هزینه‌هایی که کاربر به یارپت می‌پردازد وجود ندارد.
۲-۴- کاربر می‌پذیرد هزینۀ سرویس از قبل از طرف یارپت مشخص می‌شود و پس از استفاده از آن اعتراضی نسبت به هزینۀ سرویس نمی‌تواند داشته باشد.
۳-۴- پرداخت هزینۀ سرویس فقط از طریق روش‌هایی که توسط یارپت مشخص می‌شود، می تواند صورت گیرد. این روش‌ها عبارتند از پرداخت اعتباری از داخل برنامۀ موبایل، پرداخت اینترنتی برای افزایش اعتبار و پرداخت نقدی به کارگزاران .
۴-۴- کاربر می‌پذیرد هزینۀ سرویس ارائه شده ممکن است بسته به ویژگی‌های سرویس ارائه شده از جمله نوع سرویس، زمان سرویس، مکان سرویس یا عوامل دیگر متغیر باشد.
۵-۴- کاربر می‌پذیرد که باید هزینۀ خدمت را مستقل از هر گونه مشکلی که ممکن است در برنامه یارپت جهت پرداخت آنلاین به وجود بیاید به شرکت پرداخت کند. در صورتی که به دلیل مشکلی در برنامه یارپت یا مشکلات ارتباطی از جمله اینترنت و شبکۀ تلفن همراه امکان پرداخت از طریق اپلیکیشن فراهم نشود مشتری همچنان موظف به پرداخت هزینه خدمت خواهد بود. در این شرایط پرداخت هزینه ممکن است با هماهنگی مشتری با دفتر شرکت یارپت یا روش‌های دیگر صورت پذیرد. در صورتی که مشتری به هر دلیلی از جمله مشکلات اپلیکیشن پرداخت را انجام نداده باشد، شرکت حق دارد مبلغ خدمت را از اعتبار کاربر در یارپت کسر کند.
۶-۴-کاربر می‌پذیرد هیچوقت درخواست یارپت ارسال نکند مگر اینکه قصد استفاده از سرویس یارپت را داشته باشد. کاربر مشتری اگر پس از ارسال درخواست سفر و پذیرش درخواست توسط یک کارگزاران ، درخواست را لغو کند، یا در مکان مشخص شده به عنوان محل انجام خدمت در زمان مشخص حضور پیدا نکند و کاربر کارگزاران اگر پس از قبول یک درخواست، درخواست را لغو کند یا پس از پذیرش درخواست در مکان مشخص شده به عنوان محل انحام خدمت حضور پیدا نکند شرکت می تواند بعلت عدم رعایت مقررات یارپت که منجر به عدم رعایت شهرت و اعتبارکاری او خواهد شد، هزینه‌ای به تشخیص خود به عنوان جریمه از اعتبار آنها کسر یا از کاربران وصول کند.
۷-۴- مشتری می‌پذیرد هر گونه تخریبی که در ابزار کارگزاران در نتیجه استفاده از سرویس با حساب کاربری وی ایجاد شود، مسئولیت تامین هزینه‌های مربوط به تعمیر، تعویض و غیره به عهده وی خواهد بود. در چنین مواردی یارپت حق دارد این هزینه‌ها را از اعتبار موجود در حساب یارپت مشتری کسر یا از وی وصول کند.
۸-۴- کاربر کارگزاران متعهد می شود که تقاضای هیچ گونه وجهی علاوه بر مقدار از پیش اعلام شده توسط نرم افزار نداشته باشد و هرگونه مطالبه وجه اضافه به هر عنوان ربطی به یارپت ندارد.
۹-۴- کاربر مشتری نیازی به پرداخت هر گونه وجه اضافه به هر عنوان از قبیل سختی کار، کمک بلاعوض یا قرض و غیره ندارد و پرداخت اضافی به انتخاب شخصی او بوده و ربطی به یارپت ندارد. یارپت این پرداخت اضافه را به هیچ عنوان تایید یا تشویق نمی کند و از کاربر مشتری می خواهد که این موارد را حتما به یارپت اطلاع دهد.

ماده ۵ - مسئولیت یارپت
۱-۵- یارپت با تمام امکانات خود از جمله واحدهای خدمات مشریان ۲۴ ساعته، واحد صدای مشتریان و میانجیگری تمامی تلاش خود را جهت رضایت کاربران، رفع اختلافات ایجاد شده در زمان ارائۀ و استفادۀ خدمات یارپت بین کاربران و ایجاد صلح و سازش فی مابین آنها می‌کند.
۲-۵- یارپت با استفاده از نظارت‌های خود تلاش می‌کند سرویس با کیفیت به کاربران، سلامت ، زمان ارائۀ سرویس و یا کیفیت و سلامت محصولاتی که با استفاده از سرویس‌های یارپت خریداری شود ارائه دهد.
۳-۵- یارپت تلاش خود را جهت استفاده از سرویس ارائه شده توسط کاربران محترم می‌کند اما تضمینی نسبت به اجرا شدن آن روی همۀ دستگاه‌ها یا همۀ شبکه‌های ارتباطی (اینترنت، شبکه تلفن‌همراه و …) نخواهد داد.
۴-۵- تمامی اطلاعات کاربران بعنوان اطلاعات محرمانه نزد یارپت محافظت شده و دسترسی به آن توسط اشخاص ثالث ممنوع بوده مگر برابر تصمیم مقام صالح.
۵-۵- چنانچه هر یک از کاربران یارپت در زمان استفاده از خدمات آن با مشکلی مواجه شوند برابر شرایط فوق می‌توانند شکایت خود را از طریق واحدهای خدمات مشتریان ۲۴ ساعته و صدای مشتریان یارپت مطرح و یارپت پیگیری لازم و تلاش خود را جهت حل و فصل اختلافات بعمل خواهد آورد.
۶-۵- جهت اطلاع بیشتر کاربران با نحوه و شرایط ارائۀ خدمات یارپت و استفاده از اپلیکیشن های مشتری و کارگزاران ، همۀ اطلاعات مورد نیاز کاربران توسط یارپت در اپلیکیشن قرار داده شده است و اشخاص می‌توانند با مراجعه به قسمت مذکور و مطالعۀ آنها کاملا با شرایط ذکر شده و خدمات یارپت آشنا شوند. همچنین همکاران ما در واحد خدمات مشتریان به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی هر گونه ابهام و سؤال کاربران هستند.

ماده ۶ – مسئولیت کاربران
۱-۶- مسئولیت همۀ اقدامات و افعال کاربران مشتری و کارگزاران که ناشی از عدم رعایت قوانین موضوعه جمهوری اسلامی ایران از جمله قانون مجازات اسلامی (ارتکاب جرم در هنگام انجام خدمت) و قوانین مدنی (ورود خسارت به اموال کاربر) باشد، برعهدۀ شخص متخلف بوده و یارپت هیچ گونه مسئولیتی در قبال اعمال و افعال فوق نداشته و نخواهد داشت و یارپت می‌تواند ضمن غیر فعال کردن متخلف، از طریق مراجع صالح اقدامات قانونی را علیه نامبرده نسبت به احقاق حقوق قانونی یارپت بعمل آورد.
۲-۶- هر گونه اقدامی از سوی کاربران که منجر به ورود خسارت به شهرت تجاری، نام و اعتبار یارپت شود تخلف از شرایط قراردادی و قانونی تلقی و یارپت حق غیر فعال نمودن کاربر و اقدام قانونی علیه وی را جهت مطالبه خسارت و احقاق حقوق قانونی خود خواهد داشت.
۳-۶- کاربر کارگزاران متعهد می‌شود تنها از علایم و اقلام سازمانی استفاده کند که توسط یارپت تهیه و در اختیار او گذاشته شده است (لباس کار یا ابزار نظافت) و مسئولیت استفاده از اقلام و علایمی که سبب ایجاد مشابهت و یا ایجاد اشتباه برای کاربران مشتری و یا سایر اشخاص اعم از حقیقی و یا حقوقی کند بر عهدۀ کاربر کارگزاران بوده و در صورت لزوم یارپت به قطع سرویس با نامبرده و پیگیری قانونی اقدام خواهد نمود و شخص متخلف مکلف به جبران خسارات وارده به یارپت خواهد بود.
۴-۶- مسئولیت رعایت همۀ قوانین و مقررات کشوری برعهدۀ کاربران کارگزاران است.

ماده ۷ – شرایط وسائل همراه کاربر بشرح زیر است:
۱-۷- وسایلی که مشتری نباید در محل داشته باشد عبارت است از مواد منفجره، محترقه، مواد سمی، اسیدی، بیماری زا و بد بو، مایعات و جامدات اتش زا و سوختی، مواد و وسایل رادیواکتیو.
۲-۷- وسایلی که کارگزاران نباید در محل داشته باشد عبارت است از مواد منفجره، محترقه، مواد سمی، اسیدی، بیماری زا و بد بو، مایعات و جامدات اتش زا و سوختی، مواد و وسایل رادیواکتیو، هر گونه سلاح گرم و سرد و مواد مخدر و مشروبات الکلی و هر مواد دیگری که نامتعارف یا خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران است.
۳-۷- درخواست خدمت بدون حضور مشتری (مالک یا مستاجر یا وکیل ایشان) توسط کاربر یارپت ممنوع است و کاربر حق درخواست و انجام خدمت را نخواهد داشت، در صورت عدم رعایت، همۀ مسئولیت‌های ناشی از این تخلف برعهدۀ اقدام کنندگان آن است و یارپت حق دارد نسبت به قطع دسترسی اقدام و مبادرت به پیگیری قانونی از جمله مطالبۀ خسارت از شخص متخلف کند.

ماده ۸ - موارد فنی
۱-۸- کاربر حق ندارد هیچ‌گونه تلاشی در جهت استخراج سورس کد (Source Code) نرم‌افزارهای یارپت شامل دیکامپایل(Decompile) ، مهندسی معکوس(Reverse Engineering) یا فعالیت‌های مشابه انجام دهد، مگر اینکه اجازۀ چنین کاری به صورت قانونی صادر شده باشد.
۲-۸- کاربر مجاز نیست با استفاده از روش‌های Framing یا Mirroring یا روش‌های دیگر نسخۀ دیگری از سرویس یارپت را روی سرورهای دیگر ارائه کند. همچنین کاربر مجاز نیست در نرم‌افزار یارپت یا در روش ارائۀ سرویس یارپت تغییر یا اخلالی ایجاد کند.
۳-۸- کاربر حق ندارد برنامه یا اسکریپتی با هدف ایندکس گذاری (Indexing)، مطالعه یا هر گونه فعالیت داده‌کاوی روی سرویس اجرا کند.
۴-۸-کاربر حق ندارد هیچ فعالیتی در راستای حصول دسترسی غیرقانونی و غیر متداول به هیچ بخش سرویس یارپت یا سرویس های مرتبط با یارپت انجام دهد.

ماده ۹ - محتوای تولید شده توسط کاربران
یارپت ممکن است گاهی به کاربران اجازه دهد که در وب سایت، برنامه موبایل و یا سایر بخش‌های این سرویس عکس، متن، فایل صوتی، فایل تصویری یا فایل‌های مشابه منتشر کنند. مالکیت هر مطلب (شامل متن، عکس، فایل صوتی، فایل تصویری و …) که به این شکل در سرویس ثبت شود همچنان متعلق به کاربران خواهد بود اما با ثبت آنها در سرویس‌های مرتبط به یارپت کاربران این حق را به یارپت می‌دهند که آنها را در هر مکان و هر زمانی به صورت دیجیتال یا چاپی برای هر نوع کاربردی منتشر کند. همچنین یارپت مجاز است حق انتشار این مطالب را به اشخاص یا شرکت‌های دیگر منتقل کند.

ماده ۱۰ - قطع سرویس
یارپت در شرایطی که به هر دلیل به این نتیجه برسد حضور یک کاربر (کارگزاران یا مشتری) می‌تواند برای شرکت یا سایر مشتریان یا کارگزاران خطرناک باشد یا مطلوب نباشد حق حذف دسترسی کاربر مذکور به سرویس یارپت را دارد.

ماده ۱۱ - توافق از راه دور
۱-۱۱-کاربر توافق می‌کند جهت مبادلۀ آسان اطلاعات، همۀ تغییرات و الحاقیه‌های قوانین و مقررات حاضر اعم از تغییر و اضافه کردن شروط آن، ارسال اخطاریه و ابلاغیه‌های مربوط به یارپت، از طریق سیستم رایانه‌ای یارپت بعمل آید و کاربر ضمن پذیرش اطلاع از شرط و روند اجرایی آن موافقت خود را نسبت به اعمال شرط مذکور اعلام می‌کند.
۲-۱۱- مسئولیت حفظ و حراست از حساب کاربر برعهدۀ کاربر بوده و کاربر ضمن پذیرش این مسئولیت، همۀ داده پیام‌های صادره از طریق حساب کاربری مذکور را منتسب به خود دانسته و هرگونه ادعایی نسبت به انکار، تردید و جعل داده پیام‌های ارسال شده از ناحیۀ نامبرده غیر قابل استماع و مردود است.
۳-۱۱- کاربر می‌پذیرد هر گونه رویه، اشکال، عبارات مبین تائید و اعلام قبولی و تصدیق داده پیام‌های صادره از طرف یارپت به منزله امضا الکترونیکی و قبولی محسوب می‌شود و هر گونه ادعائی نسبت به امضا و قبولی مذکور غیر قابل استماع و مردود است.
۴-۱۱- کاربر با عضویت در سرویس یارپت قصد و اراده خود را نسبت به پذیرش انعقاد هرگونه اقدام و عمل حقوقی از جمله عقود و معاملات از راه دور و از طریق سیستم رایانه‌ای و الکترونیکی اعلام می‌کند.

;

یارپت

یار پت

ارائه دهنده خدمات دامپزشکی بهداشتی درمنزل و سامانه حمل و نقل اختصاصی حیوانات خانگی همراه با خدمات مشاوره ای

یار پت

یارپت اپلیکیشن حیوانات خانگی حمل و نقل سگ و گربه حمل و نقل حیوانات واکسن سگ و گربه دامپزشکی پرندگان دامپزشکی خوکچه پرستار سگ و گربه پت کلینیک دامپزشکی مشاوره تلفنی دامپزشکی آزمایشگاه حیوانات رادیولوژی حیوانات رادیولوژی سگ‌و گربه جراحی سگ و گربه و پرنده دامپزشکی خزندگان

یار پت در جدول کلمات یار پت مت

• معنی یار پت • مفهوم یار پت • تعریف یار پت • معرفی یار پت • یار پت چیست • یار پت یعنی چی • یار پت یعنی چه

یار پت

جواب بازی جدولانه712آشیانه مرغ , ابزار , اثر آندره ژید , اثر پوشکین , اثر ژانپل سارتر , اثر شاتوبریان , اثر مولانا , از بانک‌ها , از پیامبران , از سوره‌ها , باغ خرما , بخش‌مراقبت‌های ویژه , بدان سوی , بدین معنی , برجستگی ته کفش , بردن و انتقال دادن , بشر , بهرام , بی‌ماننده , بیعانه , پارچه نخی نازک , پایان‌نامه , پایتخت سنگال , پخش کننده صدا در چند جهت , پست , پوشیدگی , پی در پی شدن , تباه شدن , تفاله , تندتر از راه رفتن , تنظیم موتور خودرو , تکبر , تکه پارچه کهنه , جانور بی دست و پا , جستجو کننده , حجاب , خطابه , خودبین , دستگاه قدیمی موسیقی , راه و روش , سختی , سرمایه مالی , سمبل ممانعت , سهل‌انگار , شمس , شهر انار , شهر باستانی ایران , شهر خراسان رضوی , شهر مرکزی , شهری در انگلستان , عدد دو رقمی , عضو تنفسی , عضو کابینه , عقاب , علت , قرمز , قلعه , گمراهی , مارک و نشان , مخلوط , ناشنوا , نویسنده «پرنده آبی» , نویسنده «ضد اخلاق» , واحد پول اتیوپی , واحد پول رومانی , کشتی جنگی , کشور گل‌ها , کلمه شرط , یار پت ,

یار پت در حل جدولانه